מחפשים אחר מכונת כביסה תעשייתית? מעוניינים להגדיל את הרווחים של המכבסה, אך לא יודעים כיצד למצוא מכונה איכותית?

פנו אל נציגי חברת וודהיל ונדינג בע”מ 5385586 – 02, ונדאג למצוא עבורכם פתרון במחיר משתלם!

חברת וודהיל ונדינג בע”מ מודעת לחשיבות של מכונות כביסה תעשייתיות, ומתמחה באספקת מכונות מסוגים שונים. עם וודהיל ונדינג בע”מ תוכלו לצייד את העסק במכונות עם פתח עליון או קדמי, מכונות תעשייתיות עם פתח צד ומחסום, מכונות עם חיבור תלת פאזי לצורך שמירה על ביטחון המכבסה, ומכונות תעשייתיות במהירות גבוהה במיוחד.

היתרונות של מכונת כביסה תעשייתית

הקונספט של ‘מכבסה’ כעסק הוא קונספט עתיק וכבר ברומא העתיקה היו מרכזי כביסה מקצועיים. במאה ה-18 הומצאה מכונת כביסה מכנית (שהעיקרון הבסיסי שלה של ‘תוף’ תקף גם במרבית המכונות המודרניות. במאה ה-20 הומצאה מכונת הכביסה החשמלית, ובהדרגה, החל מסוף שנות השלושים ועד אמצע שנות השישים היא נכנסה לרוב הבתים בעולם המערבי. אך מי שחשב שהמצאת מכונת הכביסה הביתית הפכה את המכבסה למיותרת טעה. אנשים רבים מעדיפים לא להתעסק עם כביסה, או לחלופין גרים בדירות קטנות ודירות שותפים ואין להם גישה למכונת כביסה. במקביל עסקים כמו בתי מלון, בתי חולים, מסעדות וחברות קייטרינג נדרשים לפתרונות כביסה אמינים ומקצועיים. כך שגם היום תחום המכבסות נמצא בצמיחה ומכבסות חדשות נפתחות חדשות לבקרים.

מכונת כביסה תעשיתית

הציוד הכי בסיסי במכבסה – הוא מכונת הכביסה. ישנם הבדלים מהותיים בין מכונת הכביסה ה’תעשייתית’ שפוגשים במכבסות לבין מכונת הכביסה הביתית. בסופו של יום, בין אם מדובר בסקטור הפרטי ובין אם מדובר בסקטור העסקי,  מי שבוחר להשתמש בשירותי מכבסה מצפה לקבל ערך מוסף איכותי בתוצאה. או במילים אחרות שהכביסה תהיה יותר נקייה, יותר רכה ומבושמת ומקופלת למשעי. הנקודה הזו תלווה אותנו לאורך כל המאמר, אך מבחינת מכונת הכביסה עצמה, המשמעות היא שהביצועים של המכונה התעשייתית טובים יותר משל המכונה הביתית. זה מתבטא בפרמטרים כמו מהירות סחיטה וקיבולת.

הבדל משמעותי נוסף בין המכונה התעשייתית למכונה הביתית, קשור לעומס ובלאי. מכונה ביתית מופעלת בממוצע פעם ביום; מנגד, מכונת כביסה במכבסה יכולה לעבוד לאורך רוב שעות היממה. המשמעות היא שמכונות כביסה תעשייתיות שאינן מאיכות מעולה, הן בעלות אורך חיים קצר והן צפויות לתקלות רבות שעלולות לפגוע בתפקוד השוטף של העסק.

זה המקום לציין שגם מכונות כביסה תעשייתיות מעולות, נדרשות מדי פעם לטיפול ואחזקה. לכן, כאשר בוחרים מכונת כביסה תעשייתית למכבסה מכל סוג (מכבסה רגילה, מכבסה בשירות עצמי או מכבסה לחדר כביסה של מלון או בית חולים) היא חייבת להיות איכותית מאוד, וגם לבוא עם מערך שירות מקצועי וזמין. את השילוב הזה, בדיוק, תקבלו אצלנו בוודהיל ונדינג – מגוון גדול של מכונות כביסה ומכונות ייבוש לשימוש תעשייתי, וצוות טכנאים מומחה שידאג ויבטיח שהן ישרתו את העסק שלכם בבטחה לאורך שנים ארוכות.

0ne Stop Shop למכבסות

מכונות הכביסה (ומכונות הייבוש, שמה שתקף למכונות הכביסה נכון גם לגביהן) הן ה’ברזלים’ והשלד של המכבסה, אך מה שעושה את ההבדל (מלבד המסירות והמקצועיות של מי שמתפעל אותן) הם הרבה פרטים קטנים. זה מתחיל בחומרי הניקוי.

כמו במקרה של המכונות, מכבסות טובות ישתמשו באבקות, ג’לים ומרככים באיכות פרמיום שמייצרת תוצאה נקייה ונעימה יותר. מכבסות בדרך כלל גם יחזיקו חומרים ייעודיים לטיפול בכתמים עקשניים – מכבסה שמעניקה לבגדים טיפול באמת איכותי נהנית מיתרון תחרותי ומוניטין מצוינים. אצלנו בוודהיל ונדינג תמצאו מענה מלא גם בגזרת חומרי הניקוי ואנחנו משווקים את החומרים עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות בעולם.

אחרי שלב הכביסה והייבוש מגיע שלב הקיפול, האריזה והאחסון. מכבסה שתתרשל בגזרה הזו תאבד לקוחות – ובצדק. אחד המניעים המרכזיים בגינם אנשים נוהגים לשלוח כביסה מלוכלכת למכבסה הוא ‘פינוק’. פינוק זה לא רק האקט שמישהו עושה את הכביסה בשבילך, זה גם הניחוח הרענן, הקיפול המוקפד ו’הוצאת הבגד מהניילון’ שגורמת ללקוח להרגיש כאילו מדובר בבגד חדש. כשפורטים את זה לפרוטות מדובר בקולבים איכותיים, אריזות קרטון ואריזות ניילון. רצוי שאלו יותאמו מראש לענף הכביסה ולא יהיו אלתור. אנחנו בוודהיל ונדינג עומדים לרשותכם גם פה ומציעים מגוון רחב של פתרונות אריזה וקולבים ייעודיים למכבסות.

וודהיל ונדינג בע”מ מעמידה לרשות הלקוחות יועצים מקצועיים המסייעים בבחירת המכונה המושלמת. לחברת וודהיל ונדינג בע”מ ניסיון של שנים רבות בתחום הכביסה התעשייתית, וכעת יכולים ליהנות מהיתרונות הללו לקוחות בכל רחבי הארץ. אם נמאס לכם לבזבז זמן, מים וחשמל על מכונות שלא עומדות בקצב הדרוש – חברת וודהיל ונדינג בע”מ תשמח להעמיד לרשותכם מגוון מכונות עם הספק מרשים ומראה מצודד.

מכונת כביסה תעשייתית מחיר

ישנם המון משתנים שצריך לקחת בחשבון בעת פתיחת מכבסה, כמות מכונות כביסה, הקיבולת שלהן ציוד נלווה ועוד.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשוני ללא התחייבות – צרו איתנו קשר

למה וודהיל ונדינג

הטכנאים של חברת וודהיל ונדינג בע”מ מיומנים במתן שירות לתחום התעשייה. בין היתר, חברת וודהיל ונדינג בע”מ היא הגורם המוביל בישראל בתיקון מכונות מיידיות תוך זמן קצר ומבלי לפגוע בשירות ללקוח. הטכנאים של וודהיל ונדינג בע”מ מתקינים מכונות כביסה תעשייתיות בעסק ולא עוזבים לפני שהם מעבירים הדרכה על שימוש יעיל ובטיחותי. בנוסף, חברת וודהיל ונדינג בע”מ מקפידה על סטנדרטים בלתי מתפשריםשל שירות, ולכן מלווה את הלקוחות לכל אורך תקופת השימוש.

כבר לא צריך להתלבט יותר בין רכישה או השכרה של מכונת כביסה תעשייתית: נציגינו עומדים לרשותכם בכל שאלה, בעיה או הצעה לשיפור. 

מלאו את טופס יצירת הקשר, ובואו ליהנות כבר עכשיו ממכונות מן המתקדמות בעולם!