אודות

ההיסטוריה של וודהיל ונדינג בע”מ
וודהיל ונדינג בע”מ נוסדה כעסק משפחתי מצליח בשנות ה-70 בקליבלנד, אוהיו, ארה”ב.
בשנת 1992 חברת וודהיל החלה את דרכה בישראל עם שתי מכונות כביסה וייבוש
בשירות עצמי, ומאז צמחה והתפתחה. כיום מפעילה החברה מאות מכונות בכל הארץ.

החברה התחילה כקו תפעול ועד היום ממשיכה בהקמה ובהפעלה של מתקני כביסה במוסדות בכל הארץ, מקרית שמונה ועד אילת. בין לקוחותינו נמנים אוניברסיטאות, מכללות, ישיבות, בסיסי צה”ל, דיור מוגן ודיור תומך ופרויקטי בנייה של רבי קומות.

כיום, בנוסף להפעלת מכבסות בשירות עצמי, וודהיל מוכרת ומשכירה מגוון רחב של ציוד למכבסות.

ציוד

טיב השירות נמדד לפי איכות הציוד. וודהיל גאה להיות בין המפיצים הבינלאומיים של חברת אלקטרולוקס ציוד כביסה מקצועי. מוצרי אלקטרולוקס מוכרים בכל העולם בזכות איכות, עמידות ואסתטיות.

דגמי מכונות הכביסה כוללים מכונות מסוגים שונים: פתח צד, חיבור תלת פאזי, חימום עצמי, מכונות המחוברות לבסיס בטון, מכונות ללא עגינה (בעמידה חופשית), מכונות בעלות עוצמה ומהירות גבוהה ועוד. ניתן למצוא במקום גם מייבשי גז או חשמל במבחר גדלים החל מ- 10 ק”ג.

וודהיל ונדינג

בנוסף, וודהיל מחזיקה את כל מכונות הכביסה (פתח עליון ופתח קדמי) ומכונות הייבוש המסחריות מתוצרת חברת מייטג.

שירות

לאחר התקנת הציוד לשביעות רצון הלקוח, צוות טכנאים מקצועי בעל ניסיון רב בשטח, שנבחר בקפידה מספק שירות מהיר, אמין ומסור. לשאלה הנפוצה, “מה כולל השירות”, וודהיל תמיד עונה: “הכול!” הטוב ביותר עבור הלקוח לקוחות חדשים רבים מתבלבלים עקב המבחר הרב של האפשרויות העומדות בפניהם בהפעלת מכבסה. וודהיל מייעצת ללקוחות ובודקת את צרכיו ואת משאביו לפני התקנת הציוד, כדי לתת לו את המענה המתאים ביותר עבורו.

חדשנות

מבין כל היתרונות הרבים של וודהיל, נראה כי הנכס היקר ביותר שיש לחברה זה החדשנות. גמישות, שאין דומה לה אצל אף מתחרה, מאפשרת שימוש במבחר רב של יחידות בקרה להפעלת ציוד המכבסה. כמו כן אותה גמישות מאפשרת למשתמשים שירותי כביסה ידידותיים ובטוחים ביותר. בנוסף לאסימונים פשוטים להפעלת המכונות, פיתחה וודהיל במשך השנים בקרה ממוחשבת עדכנית וייחודית, המאפשרת שימוש בכל סוגי המטבעות. וודהיל מאז ומתמיד נמצאת בין המובילים ביישום טכנולוגיות חדשות והייתה בין הראשונים בתעשיית המכבסות להשתמש בכרטיס חכם.

שיקול כלכלי

במשך השנים וודהיל פיתחה מספר רב של חבילות כלכליות משתלמות לה וללקוחותיה, וכמעט בכל מקרה ניתן “לתפור” חבילה מתאימה לצורכיהם של הלקוחות. במקרים רבים, לאחר בדיקת המקום, קיימת אפשרות שוודהיל תתקין ותפעיל את ציוד המכבסה על בסיס “חיוב לפי שימוש”. בכל מקרה, חוזה השירות מכסה לחלוטין את כל העבודה, את כל החלקים וביטוח צד שלישי.

וודהיל ונדינג

נשמע את קולך!

בואו נדבר גלויות… מעט מאד אנשים יכולים להגיד שהם אוהבים לכבס. אנחנו בוודהיל נעזור ללקוחותינו לא רק להפוך את המשימה לקלה יותר, אלא גם נספק את הציוד והשירות הטובים ביותר בתמורה לכספכם.

תתקשרו, תפקססו או תשלחו דואר אלקטרוני לקבלת מידע נוסף איך וודהיל יכולה לעזור לכם בהתאם לצורכי המכבסה שלכם.