מכונות ייבוש – המוצר

מכונת כביסה עושה רק חצי עבודה

מכונת כביסה היא פריט חשוב מאוד ואי אפשר בלעדיה, אך בימי חורף גשומים נכנסת לתמונה מכונה לא פחות חשובה, מכונת ייבוש. כשאנחנו בקיץ ייבוש כביסה הוא עניין קל יותר אך עדיין לוקח זמן, ומכונות ייבוש ימנעו מכם המתנה ארוכה עד לבדים הנקיים. מכונות
ייבוש, או בשמם המוכר יותר “מייבשי כביסה” מקצרים את כל התהליך עד לקבלת בגדים חדשים מה שיכול לשפר ולקצר את העבודה
שלכם וגם את ההמתנה של הלקוחות בעסק שלכם לכביסה נקייה.

למי מיועדות מכונות ייבוש?

  • מכונות ייבוש מיועדות גם ללקוחות פרטיים וגם לעסקים. בבתי אב רבים לא תמיד נמצא זמן לחכות לכביסה שתתייבש. העניין יכול לקחת אפילו יום שלם, ואם אין שמש, הרבה יותר. כשיש גשם אי אפשר לתלות כביסה כלל וכלל והאפשרות של להציב מתלה באמצע הסלון היא אפשרות גרועה, תופסת מקום ומלכלכת. כדי לא לפגוע בנוחות של המשפחה מכונות ייבוש יפתרו לכם את הבעיה ויוציאו לכם את הכביסה מיובשת תוך זמן קצר.
  • מכונות ייבוש מעולות למכבסות ציבוריות אפילו למכבסות שימוש עצמי. לקוח שמחכה לבגדים שלו יגיע למכבסה בה זמן ההמתנה שלו הוא הקצר ביותר כמובן מבלי שנפגעת איכות הניקוי והייבוש. ייבוש כביסה הוא חלק חשוב בתהליך ולכן חשוב מכונת ייבוש איכותית שלא תקמט את הבגדים או תוציא אותם בצורה לא רצויה.

הכביסה יוצאת מושלמת

רבים מהאנשים חוששים ממכונות ייבוש כיוון שהבגדים עלולים לצאת מקומטים. כשקונים מכונת ייבוש איכותית ממותג מוביל אין שום סיבה לחשוש. מכונת ייבוש טובה לא רק תוציא את הכביסה שלכם בצורה הכי טובה שיש, היא תשמור עליה עדינה, תשמור על המרקם שלה והכי חשוב, היא מגיעה עם אחריות כך שלא משנה באיזו בעיה תיתקלו, יש לכם עם מי להתייעץ.

אלו סוגי מכונות ייבוש קיימות?

קיים מספר גדול של מכונות ייבוש וכל אחת מתאימה לאופן שימוש אחר. כשאתם קונים מכונת ייבוש אתם צריכים לשים לב לכמה פרטים, ביניהם הגודל שלה, מיקום הפתח שלה וכמובן תכנית הפעולה. יש מכונות ייבוש שמאופיינות בתכניות פעולה שקטות שיכולות להתאים לאנשים שממקמים את המכונה סמוך לחדר השינה שלהם. יש מכונות ייבוש שפתח הכנסת הבגדים נמצאת בצד המכונה, מאפיין זה הוא אחד החשובים במידה ואתם מחליטים למקם את המכונה מתחת למכונת הכביסה או מעליה, או מתחת לכיור או לארון. במידה ואתם מחליטים למקם אותה בפינת הבית ואתם סובלים מבעיות גב, כדאי שתקנו מכונת ייבוש עם פתח הכנסת בגדים עליון. בלבול בסוג המכונה יכול להיות בעייתי מאוד ולכן הקנייה חייבת להיות שקולה.

למידע נוסף על מכונות ייבוש ומכונות כביסה, אנחנו בוודהיל ונדינג בע”מ נשמח לשמוע מכם. צרו עמנו קשר עוד היום כדי לקבל את מכונת הייבוש הטוב ביותר עבורכם.