מערכת לגונה

ניקוי איכותי של ביגוד עדין הוא אתגר לא קטן

לכל אחד מאתנו יש בגדים עדינים, ואנחנו צריכים לדעת כיצד לטפל בהם בצורה היעילה ביותר, וכיצד לשמור עליהם היטב לאורך זמן. אחד האתגרים המשמעותיים ביותר הקשורים אליהם הוא כל מה שנוגע לניקוי שלהם, כאשר ניקוי של ביגוד עדין, כמו למשל ביגוד צמר, יכול במקרים רבים לפגוע בבגד. בדרך כלל, לא ניתן להכניס בגדים עדינים מסוגים שונים למכונות כביסה סטנדרטיות, ויש צורך בפנייה לשירות מקצועי של ניקוי יבש. עם זאת, גם הניקוי היבש הוא לא תמיד פתרון טוב, משום שהוא פוגע בבגד בפני עצמו, והוא גם יקר למדי. מתוך הצורך והבעיה הזאת פותחה מערכת חדשה שמאפשרת לנו לטפל בביגוד עדין בצורה היעילה והנקייה ביותר, מבלי לפגוע בבגד, ומדובר בציוד למכבסות שיכול לעשות מהפכה של ממש בתחום – מערכת לגונה.

מהי מערכת לגונה?

  • מה היא המערכת? מערכת לגונה היא מערכת שפותחה על ידי חברת אלקטרולוקס, הידועה במוצרי הכביסה האיכותיים שלה ברחבי העולם. המערכת מהווה אלטרנטיבה כציוד למכבסות, לעומת הניקוי היבש שהיה נהוג עד כה בטיפול וניקוי של בגדי צמר ושל ביגוד עדין אחר. מערכת זו, כפי שניתן להבין משמה, היא מערכת של ניקוי רטוב – המערכת מבוססת על השרייה של בגדים עדינים במים, שימוש במוצרי ניקיון ייעודיים שמתאימים להסרה של כתמים ולניקוי כללי של ביגוד ועל גימור איכותי של הביגוד בכדי שהוא ירגיש חדש ורענן כשאנחנו לובשים אותו לאחר מכן. למעשה, זוהי מערכת מהפכנית משום שהיא מציעה לנו ניקוי רטוב, ששומר על הבגדים ומנקה אותם היטב, מבלי שנצטרך לדאוג מהרס של הבגדים שאותם אנחנו מוסרים לניקוי במכבסה.
  • מהם יתרונות המערכת? היתרונות של מערכת לגונה הם משמעותיים ורבים, לעומת כל אלטרנטיבה שקיימת היום בתחום הניקוי המקצועי של ביגוד עדין. ראשית, מדובר במערכת הניקוי הרטוב היחידה והראשונה שמאושרת על ידי תקן וולמרק – תקן האיכות של החברה המובילה בעולם בכל הנוגע למוצרי צמר. פירושו של התקן הזה הוא פשוט – לגונה יכולה וצריכה להיות ציוד למכבסות שרוצות לספק שירותי ניקיון איכותיים עבור ביגוד עדין ומוצרי צמר, מבלי לפגוע בביגוד ותוך שמירה על איכותו לאורך זמן רב. אלה הם יתרונות גדולים מאוד כאשר אנחנו רוצים להבטיח ניקיון איכותי ומקצועי במסגרת המכבסה שלנו, ולהציע ללקוחות שלנו את האפשרויות האיכותיות ביותר מכל בחינה.

וודהיל ונדינג – מספקים לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר
מערכת לגונה של אלקטרולוקס היא רק אחת המערכות שאנחנו בוודהיל ונדינג משווקים עבור הלקוחות שלנו. אנחנו מציעים ציוד למכבסות ומערכות כביסה וניקוי בגדים שונות ומגוונות, שכולן באיכות ובתקנים הגבוהים ביותר – בכדי שאתם תתנו את פתרונות הכביסה האיכותיים ביותר עבור כל לקוח וכן עבור הניקוי הפרטי והאישי שלכם.