איך פותחים מכבסה

כמו כל עסק, גם בעת הקמת מכבסה צריך קודם כל לבדוק את הכדאיות שבפתיחת העסק.
לשם כך מומלץ ביותר לפנות למט”י (מרכז לטיפוח יזמות), על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא זה.
ייתכן מאוד שתגלו שהקמת מכבסה היא עסק משתלם מאוד מבחינה כלכלית, כיוון שבימינו רוב האנשים אינם אוהבים לתלות את הכביסה לייבוש, לקפל אותה ובטח שלא לגהץ אותה.

מה צריך לקנות?
אז לאחר שגיליתם שהקמת מכבסה כדאי לכם, פניתם למס הכנסה על מנת לפתוח תיק ומצאתם את המקום האידיאלי כדי לפתוח בו את המכבסה שלכם, תוכלו לגשת לגופו של עניין: הדברים הבסיסיים ביותר שתצטרכו לעסק שלכם הוא כמובן ציוד למכבסות – מכונות כביסה, מייבשים, מגהצים ושולחנות גיהוץ.

וודהיל ונדינג

בנוסף, תצטרכו גם אבקות ומרככי כביסה, קולבים, וכמובן גם ציוד משרדי אלמנטרי, שבאמצעותו תוכלו לתעד את הוצאותיכם והכנסותיכם, לספק ללקוחותיכם קבלות וחשבוניות וכדומה. כל אלה דורשים השקעה כספית נכבדת. מתוך הנחה שיש לכם את ההון ההתחלתי הנדרש או שלקחתם הלוואה מהבנק, נקפוץ אל השלב הבא שבו נסביר לכם כיצד לבחור את הציוד הדרוש לכם.
איך לקנות נכון?
אם תיגשו לחנויות מיוחדות המשווקות ציוד למכבסות, ייתכן ותיכנסו להלם מסוים, כיוון שקיימים כל כך הרבה סוגים של מכונות שתפקידן הוא פשוט לכבס פרטי טקסטיל. השוני בא לידי ביטוי במבנה (פתח עליון, צדדי או תחתון), בסוג החיבור לחשמל (תלת-פאזי או רגיל), בסוגי מהירויות הסחיטה, בגודל שלהן ועוד כהנה וכהנה. לכן, לפני שאתם קונים ציוד כלאחר יד, חשבו כיצד יהיה לכם או לעובדים שלכם נוח לטפל בכביסה שאנשים מפקידים בידיכם.

כמו כן, אל תקנו ציוד מבלי לדעת בוודאות שיש לכם מקום להניח אותו. עליכם לבדוק בטרם קנייתכם מהו גודל המקום ששכרתם / שקניתם. אם אתם רוצים להתכונן מראש לכמות לקוחות גדולה, ואתם מעוניינים להכניס כמה שיותר ציוד למכבסה שלכם, עליכם למדוד במדויק את השטח שבו תעמידו אותו, תוך התחשבות ביצירת מעברים נוחים לעובדים וללקוחות שלכם. תכנון מוקדם ימנע מכם להיגרר להוצאות מיותרות ועוגמת נפש.

מה לקוחותיכם מצפים לקבל?
אנשים רבים נעזרים בשירותיה של מכבסה, לא רק כשאין להם זמן להתעסק בכל הלוגיסטיקה הכרוכה בטיפול בכביסה. לפעמים, הם מנסים להתמודד עם הסרת כתמים ולכלוך עקשני.

מאחר והם לא הצליחו להיפטר מהכתמים, הם יפנו אליכם בתקווה שתוכלו לסייע. לכן, חשוב לא רק לקנות ציוד מכבסות איכותי, אלא להשתמש גם בחומרי הניקוי הטובים ביותר הקיימים בשוק.

וודהיל ונדינג

אם תצליחו להחזיר ללקוחותיכם את בגדיהם נקיים, ריחניים, מגוהצים ותלויים על קולבים, סביר מאוד להניח שהם יחזרו אליכם.
בחברת וודהיל ונדינג בע”מ תוכלו למצוא את כל הציוד הדרוש לכם כדי לפתוח מכבסה. צוות החברה ישמח לעזור לכם לבחור את הציוד המושלם, שיעזור לכם לצבור מוניטין וכמובן אינספור לקוחות מרוצים.