איך מכונות ייבוש עובדות?

מכונות ייבוש פועלות על ידי סיבוב של הבגדים, פיזור אוויר חם וסילוק לחות. חשוב להתאים כלמכונה למיקום המיועד ולשים לב בעיקר להבדלים בין שיטות ניקוז הלחות. בנוסף, כדאי להכיר את מבנה המייבש על מנת להפיק ממנו מקסימום תועלת. אלו החלקים העיקריים:

  • תוף – זהו המיכל שאליו מכניסים את הבגדים הרטובים במטרה לייבש אותם. התוף הוא גליל שצידו האחד פתוח לדלת, בעוד בצידו השני יש דופן בעלת חורים. שאר הדפנות אטומות וחלקות למעט זיזים בולטים שמטרתם לגרוף ולערבל את הכביסה.
  • דלת – במייבש כביסה עשויה הדלת זכוכית עבה. כאשר הדלת נפתח, מנגנון הפעולה של המכונה אמור להפסיק את הייבוש.
  • מנוע – במכונות ייבוש יש מנוע שקובע את התפוקה ואת קצב הייבוש של הבגדים. מנוע חשמלי מוזן מרשת חשמל ביתית או עירונית והוא מחובר לקרקעית המייבש. התנועה הסיבובית של התוף מתבצעת בעזרת רצועה מחורצת שנכרכת סביבו.
  • מפוח – התפקיד של המפוח הוא לשאוב אוויר קר ולחמם אותו דרך גוף החימום. האוויר החם והיבש בעצם “דופק” על הכביסה, ובכך גורם לה להתייבש. לאחר מכן המפוח פולט את האוויר החם והלח ומוציא אותו החוצה. כך הכביסה נשארת יבשה, והחום והלחות יוצא החוצה באמצעות המפוח.

הפעלת מכונות ייבוש מלוח הבקרה

כדי להפעיל את המייבש בצורה יעילה חשוב לעקוב אחר הנחיות היצרן. הפעולה עצמה מתבצעת ישירות מלוח הבקרה. ניתן לקבוע באמצעות החוגה כמה זמן המייבש יפעל. יש להחליט על משך פעילות הייבוש בהתאם למשקל הכביסה. בנוסף, קיים כפתור לקביעת חום הייבוש. זהו הכפתור שבו משתמשים אם רוצים להפעיל חום גבוה יותר. כפתור אחר הוא ההפעלה והכיבוי, כאשר במקרה והוא נעדר מבצעים את ההפעלה בעזרת סגירה של הדלת.

לסיכום, מכונות ייבוש עובדות בצורה פשוטה וכאן טמון סוד ההצלחה שלהן. השימוש במכונות מתאים לכל סוגי הכביסה והוא מונע עיכובים בהמתנה לייבוש. המכונות נמצאות בשימוש פרטיות עשייתי והן קיימות גם במכבסות פרטיות. את המייבש בוחרים על פי משקל הכביסה ובהתאם לצרכים ספציפיים של הלקוח.

אצל וודהיל ונדינג מוצאים הכל

במידה ואתם מייצגים מעונות של קמפוסים ונדרשים להתקנה או לתיקון של מכונות ייבוש, עליכם לפנות לחברת וודהיל ונדינג. החברה משווקת, מתקנת ומספקת מכונות ייבוש תעשייתיות לסקטור הפרטי והציבורי.