מדוע חשוב לבחור ציוד איכותי למכבסות?

אם אתם מעוניינים לפתוח מכבסה, אחד הצעדים הראשונים שלכם, יהיה כמובן לרכוש ציוד מתאים עבור המכבסה – מכונות כביסה, מכונות ייבוש, מכונות גיהוץ, עגלות כביסה, וכמובן ציוד משלים נוסף. כאשר אתם ניגשים למלאכת הרכישה, אפשר שמידי פעם אתם תתפתו למבצעים שונים עבור ציוד זול במיוחד. חשוב מאד לציין, שבמידה ואתם בוחרים ציוד למכבסות – אי אפשר להפריז בחשיבות של בחירת ציוד איכותי. הדבר נכון כאשר בוחרים ציוד לכביסה פרטית, ואם מדובר על ציוד למכבסות מקצועיות – על אחת כמה וכמה. אך מדוע הדבר חשוב כל כך?

כל הסיבות לרכישת ציוד מקצועי

  • עומס – אי אפשר להשוות בין העומס שבו נדרשת מכונת כביסה פרטית לעמוד בו, לבין העומס שמכונות הכביסה במכבסות צריכות לעמוד בו. לא פעם, המכונות במכבסות פועלות 24 שעות ברצף ללא הפסקה, ונדרשות לעמוד בפני עומס משמעותי מאד. יש לזכור, כי אין לכם שליטה על כמות הכביסה שכל לקוח מכניס לתוך מכונת הכביסה, ואינכם יודעים האם המכונה עובדת כבר יומיים ברצף ללא הפסקה. ברור שמכונה רגילה מתוצרת ירודה, לא תוכל לעמוד בעומסים הללו, ותתקלקל תוך מספר שעות. לעומת זאת, ציוד איכותי וחזק, יוכל להחזיק מעמד גם בשימושים חוזרים בעומסים גבוהים במיוחד.
  • תקלות – תקלה בציוד הכביסה היא תמיד בעיה. כאשר מתקלקלת מכונת הכביסה בבית אין בעיה – יוצרים קשר עם טכנאי, שמגיע תוך כמה שעות או תוך יום, ופותר את הבעיה. אולם ברור שאינכם יכולים להרשות זאת לעצמכם כאשר אתם מפעילים עסק של מכבסה. ברגע שיש תקלה בציוד – כל התהליך נתקע, אתם מפסידים לקוחות, ובסופו של דבר המוניטין של העסק נפגע. לכן, אתם בעצם שואפים לצמצם את התקלות במכונות לאפס. ברור שרק אם רוכשים ציוד מקצועי, אפשר להפחית באופן משמעותי את כמות התקלות.
  • אחריות – במידה ורוכשים ציוד מקצועי ובכל זאת יש תקלה, חשוב מאד לזכור שלכל ציוד שמיועד למכבסה, יש תעודת אחריות. עם זאת, מהות האחריות משכה משתנה בין המכונות. ברגע שרוכשים ציוד מקצועי, אתם גם מקבלים תעודת אחריות לציוד, שתקפה לאורך מספר שנים, ומעניקה לכם כיסוי מלא. הדבר מבטיח לכם טיפול מהיר ומסור בציוד.
  • נוח לשימוש עצמי – אם אתם מפעילים מכבסה, יש להניח שאתם מעניקים גם אפשרות של שירות עצמי ללקוחות שמביאים את הבגדים שזקוקים לכביסה. חשוב מאד שהמכונות יהיו ידידותיות ופשוטות לשימוש עבור הלקוחות, ויאפשרו להם לבחור בצורה פשוטה את תוכנית הכביסה שרצויה להם. רק ציוד איכותי, מתכונן עם מומחים להנדסת אנוש, כך שהמכונות יהיו ברורות ופשוטות להפעלה מצד אחד, אך משוכללות מהצד השני.

מעוניינים לקנות ציוד ברמה גובהה?

אם אתם מחפשים ציוד איכותי במיוחד למכבסות, תוכלו למצוא אותו אצל חברת וודהיל ונדינג בע"מ. חברת וודהיל וונדינד מוכרת ציוד מכבסה מתקדם במיוחד, כולל מכונות כביסה, מייבשים, מגהצים, עגלות, וכן מכונות כביסה לשימוש עצמי. החברה מוכרת אך ורק ציוד מטעם הפירמות המובילות בעולם, וכמובן מייעצת בנוגע לבחירת הציוד המתאים למכבסות.