מכבסה בשירות עצמי

 
וודהיל ונדינג – פתרונות חכמים למכבסות בשירות עצמי המציעות שירותי כביסה מתקדמים
וודהיל ונדיג בע"מ מספקת מגוון רחב של פתרונות חכמים למכבסות בשירות עצמי המציעות שירותי כביסה מתקדמים. החברה מספקת ציוד לחדרי כביסה, וכן שירותי תיקונים והתקנות, ואף ניתן לרכוש דרעה מגוון רחב של מכונות כביסה תעשייתיות מתקדמות הידועות באמינותן, ביעילותן ובאיכותן.
 

למה כדאי לפתוח מכבסה בשירות עצמי

אין ספק שבשנים האחרונות מכבסות בשירות עצמי הפכו לפופולריות מאוד. גודל הבתים הולך ומצטמצם יותר ויותר, ולכן אנשים מבקשים לנצל כל מילימטר בבית בחוכמה. רבים מהם בוחרים לוותר על מכונת כביסה ולגשת למכבסה הקרובה למקום מגוריהם ולקבל שירותי כביסה במהירות, מבלי לוותר על איכות ויעילות, ומבלי לשבור חסכונות. מכבסות שירות עצמי מספקות מענה בדיוק על צורך זה.

למכבסות שירות עצמי ישנים יתרונות הן עבור העסק והן עבור הלקוח

•הפרטיות נשמרת עבור הלקוח - הלקוח בעצמו מטפל בבגדיו: בגדים לא הולכים לאיבוד או מתערבבים עם בגדים של זרים.
•מחירים משתלמים עבור הלקוח - עלות שירותי כביסה במכבסה רגילה היא זולה משמעותית מהמחיר במכבסה רגילה.
•השקעה משתלמת עבור בעל העסק - בעל העסק נהנה מרווח נקי גבוה, וההוצאות הן נמוכות יחסית, מאחר ולא צריך כוח אדם שיקבל את הלקוחות או ישלח את הכביסה ללקוחות לאחר שהיא מוכנה. ההשקעה היא מינימלית, והרווח עשוי להיות משמעות.

נשמח לעזור לכם!

לוודהיל ניסיון רב בהפעלת מכונות כביסה בשירות עצמי והיא שמחה להעמיד את ניסיונה לשימושם של לקוחותיה. בנוסף, וודהיל מספקת שירות מקיף לציוד במכבסות. השירות ניתן בידי צוות מסור ומקצועי הנותן מענה לכל צורך.לקבלת מידע נוסף אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל עת.
חדרי כביסה בשירות עצמי